Eesti Piljardi Föderatsioon

Piljardivõistlus, Turniiride korraldamine, Meistrivõistlused, Karikavõistlused, Klubiturniir

Month: March 2008


B-liigas sai samuti


08. märtsil toimusid Tartus, Tähe Piljardikoolis Eesti karikaliigade 7.etapid 8-pallis, kus mõlema liiga võidud viisid ära Puukaup Võru Piljardispordiklubi esindajad. A-liiga finaalis alistas Aleksandr Jermikimov seisuga 4:1 Carl-Erik Raudsepa Annimatsi Piljardiklubist, avades sellega ka oma võitudekonto. Kolmandaks tulid Tähe Piljardikooli noormängija Tauri Imsi ja Annimatsi PK juunior Martin Raid.

B-liigas sai samuti esmakordse karjäärivõidu Rommi Allik, kes finaalis alistas Tähe Piljardikooli liikme Simo Saarniidu seisuga 3:0. Siin olid kolmandad Puukaup VPSK esindajad Margus Piller ja Janar Lõhmus

Meeskondlikult kogus enim punkte Puukaup VPSK.

Kokku osales võistlustel 37 piljardimängijat, neist A-liigas osales 16 ja B-liigas 21 sportlast.

Peale 7.etappi ja kahe nõrgema tulemuse mahaarvamist on karikaliigade esikolmikud sellised:

A-liiga
1. Vadim Lukjanov (Puukaup VPSK) 754 p.
2. Tauri Imsi (Tähe Piljardikool) 655 p.
3. Aleksandr Jermikimov (Puukaup VPSK) 638 p.

juuniorid -18
1. Martin Raid (Annimatsi PK) (5.)
2. Lauri Piisner (Tähe Piljardikool) (15.)
3. Denis Grabe (Tallinna PSK) (17.)

juuniorid -14
1. Tauri Imsi (Tähe Piljardikool) (2.)
2. Ken-Kaspar Kerner (Tähe Piljardikool) (20.)
3. Rainer Tedre (PK Mänguexpert) (27.)

seeniorid 40-
1. Aarne Raid (Annimatsi PK) (13.)
2. Andres Käsper (Tallinna PSK) (18.)
3. Andrei Martõnjak (Tallinna PSK) (21.)

B-liiga
1. Rommi Allik (Puukaup VPSK) 412 p.
2. Karel Kaarna (Puukaup VPSK) 388 p.
3. Jaan Pindis (Puukaup VPSK) 353 p.

seeniorid 40-
1. Peeter Piibemaa (89141 Rakvere PK) (4.)
2. Igor Sada (Tallinna PSK) (19.)
3. Urmas Soomere (Tallinna PSK) (28.)

juuniorid -18
1. Ott Saad (Puukaup Võru PSK) (5.)
2. Sten Tasso (Puukaup VPSK) (6.)
3. Simo Venski (Tallinna PSK) (9.)

juuniorid -14
1. Tanel Kilch (Võru PSK) (7.)
2. Ken-Kaspar Kerner (Tähe piljardikool) (65.)

tütarlapsed -18
1. Kertu Välba (PK Mänguexpert) (59.)

naised
1. Malle Janke (89141 Rakvere PK) (8.)
2. Annika Anni (89141 Rakvere PK) (20.)
3. Heidy Mäitse (89141 Rakvere PK) (37.)